سنديکای توليدکنندگان مواد دارويی، شيميايی و بسته بندی دارویی
فکس 22781738 تلفن 22547182-22584677(021)

داروشیشه

 

dashco-logo

daroushishe

تاریخچه،معرفی شرکت و محصولات

شرکت داروشیشه (سهامى خاص) با هدف تأمین بخشى از نیازهاى صنعت داروسازى کشور، فعالیت خود را در سال 1365 با سه خط تولید در زمینه تولید انواع پوکه هاى آمپول ، ویال و کارپول آغاز نمود . با تلاش بى وقفه کارشناسان و کارکنان،شرکت در حال حاضر با به کارگیرى تکنولوژى روز این صنعت با 50 خط تولید و توانایى تولید بیش از یک میلیارد عدد پوکه در سال به عنوان یکى از بزرگ ترین تولیدکنندگان انواع پوکه هاى آمپول ، ویال، کارپول (کارتریج هاى دندانپزشکى و انسولین) در خاورمیانه فعالیت مى نماید.شرکت داروشیشه همچنین تنها تولیدکننده لوله هاى شیشه اى تیپ یک بروسیلیکاتى خنثى جهت بسته بندى محصولات دارویى تزریقی در ایران و خاورمیانه، با بهره گیرى از پیشرفته ترین سیستم کوره ى ذوب شیشه ( Oxy Fuel ) و با دقیق ترین سیستم هاى کنترلى و آزمایشگاه هاى مجهز و کادرى متخصص مى باشد.شیشه هاى بروسیلیکاتى تیپ یک با دارا بودن بالاترین مقاومتهاى هیدرولیتیکى، شیمیایى و در نتیجه حفظ کامل خواص دارو به صورت بلندمدت براى بسته بندى داروهاى تزریقى به کار رفته و با کارپذیرى مناسب در هنگام فرم دهى به علت ضریب انبساط حرارتى پایین, طیف وسیعى از تولید محصولات اعم از آمپول، ویال، کارپول، سرنگهاى PFS و غیره، را با این نوع شیشه ها مقدور می سازد. فرایند تولید این لوله ها بدلیل بهره گیرى از تکنولوژى بسیار پیشرفته و پیچیدگى هاى عملیاتى فقط در انحصار چند کشور صنعتى بزرگ بوده و در حال حاضر شرکت داروشیشه نیز افتخار تولید لوله هاى تیپ یک خنثى را براى مصرف بازار داخل و صادرات دارد.

اعتقاد راسخ سهامداران ، کارشناسان و کارکنان شرکت به ارزش هایى از قبیل قانونمندى ، احترام به حقوق ذینفعان ، بهبود مستمر کیفیت ، صداقت و تعهد به کار و نظارت بر تمامى عوامل مؤثر بر کیفیت محصولات تولیدى خود ، قابلیت و پایدارى فرایندهاى تولیدى را براى دستیابى به سطح کیفیت مورد نظر و رضایت مشتریان ایجاد نموده و با اجرا و پایش مستمر نیازمندى هاى مندرج در استاندارد IMS نظام مدیریت کیفیت خود را تضمین نموده است . با استقرار سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه و رعایت اصول GMP در کنار استفاده از نیروهاى متخصص و کارآمد ، این شرکت نه تنها در خاورمیانه ، بلکه در سایر کشورهاى آسیایى ، اروپایى، آفریقایى و آمریکاى جنوبى از شهرت و اعتبار کافى نزد مشتریان برخوردار مى باشد ، به طوریکه در حال حاضر به عنوان یکى از معتبرترین و مشهورترین تأمین کنندگان ظروف شیشه اى داروهاى تزریقى نزد تولیدکنندگان معروف دارو در سراسر جهان شناخته شده است.

پیام مدیریت :

ما مى خواهیم با ارزش ترین تولید کننده در نظر مشتریان خود باشیم . براى رسیدن به این هدف، ما سعى مى کنیم نیازهاى مشتریان خود را شناسائى نموده، و در ارتباط نزدیک با مشتریان خود کار کنیم.شرکت داروشیشه بدین منظور تلاش مى نماید تا با استفاده از افراد متخصص و کارمندان ماهر ، توانایى و دامنه فروش محصولات و فعالیت هاى خود را با کیفیت بالا گسترش دهد.

dashco-03

dashco-04

گواهینامه ها:

  • GMP-Class D (Moody)
  • GMPسازمان غذا و دارو
  • OHSAS 18001: 2007
  • ISO 14001 : 2015
  • ISO 9001 : 2015
  • گواهینامه ثبت اختراع : سیستم درج اطلاعات نوشتاری بر روی ظروف شیشه ای مدور با استفاده از تکنیک چاپ چند رنگ کوره ای طبقه بندی بین المللی : B41B
  • گواهینامه ثبت اختراع : دستگاه چاپ متن چند رنگ بطور هم زمان بر روی ظروف شیشه ای استوانه ای

مشخصات شرکت :

آدرس دفتر مرکزی : تهران،میدان آرژانتین،کوچه هفدهم(بهزاد شفق)،پلاک 22

آدرس سایت 1 : قزوین،شهر صنعتی البرز،خیابان ابن سینای شمالی،حکمت 11

آدرس سایت 2 : قزوین،شهر صنعتی لیا،بلوار صنعتگران،خیابان بهروری

شماره تماس : 9-88725434-021

ایمیل : info@dashco.ir

جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.dashco.ir  مراجعه فرمایید.