سنديکای توليدکنندگان مواد دارويی، شيميايی و بسته بندی دارویی
فکس 22781738 تلفن 22547182-22584677(021)

البرز فارمد

شرکت داروئی البرز فارمد

شرکت  داروئی البرز فارمد به عنوان یکی از تولیدکنندگان مواد اولیه شیمیایی و دارویی در سال 1381 با شماره ثبت 190515 در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده و در سال 1387 مورد بهره برداری قرار گرفته است. این شرکت در تاریخ 19/06/1392 توسط سهامداران جدید خریداری گردیده است. محصولات شرکت در حال حاضر در دو گروه نارکوتیک ها ( شامل: کدئین بیس، کدئین هیدروکلراید، کدئین فسفات، مورفین سولفات، نوسکاپین بیس، نوسکاپین هیدروکلراید، تبائین، پاپاورین، اپیوم تینکچر 1و 2 درصد و … ) و غیر نارکوتیک ها ( شامل: گاباپنتین، کارودیلول، آسیکلوویر و … ) می باشد.

شرکت شیمیایی و داروئی البرز فارمد با اتکا به کارخانه مجهز خود که بر اساس آخرین تکنولوژی روز و خطوط تولیدی در شهرک صنعتی اشتهارد واقع گردیده است و با کادری متخصص و مجرب، تلاش در توسعه فعالیت های صنعت مواد اولیه دارویی داشته و رفع نیازهای جامعه و ارتقاء سطح سلامت و بهداشت عمومی را وجه همت خود می داند. لذا خط مشی خود را بر پایه مهمترین قوانین و مقررات قانون کار تامین اجتماعی، قوانین سازمان محیط زیست، مقررات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، قوانین و مقررات ستاد مبارزه با مواد مخدر، قوانین و مقررات بین المللی حاکم بر کیفیت مواد اولیه دارو(جهت کسب مجوز عرضه در بازار هدف) و سایر قوانین و مقررات عام کشوری از جمله قانون مالیات و قانون تجارت و … قرار داده است.

از آنجا که شرکت شیمیایی و داروئی البرز فارمد خود را در مقابل جامعه، مشتریان، کارکنان و سرمایه گذاران مسئول و پاسخگو می داند، با تولید محصولاتی با کیفیت به همراه رعایت حقوق مشتریان و حفظ محیط زیست، شرکت بر آن است بر اساس زمینه های کنونی و فرصت ها و چشم اندازهای آتی ضمن حفظ و ارتقاء وضعیت موجود دامنه فعالیت های خود را گسترش دهد و به موفقیت در این راه امید دارد.

 _______