سنديکای توليدکنندگان مواد دارويی، شيميايی و بسته بندی دارویی
فکس 22781738 تلفن 22547182-22584677(021)

هستی آریا شیمی

معرفی هستی آریا شیمی 1معرفی هستی آریا شیمی 2معرفی هستی آریا شیمی

معرفی شرکت هستی آریا شیمی

شرکت هستی آریا شیمی به عنوان یکی از شرکتهای دانش بنیان هلدینگ سرمایه گذاری داروئی گلرنگ وابسته به گروه صنعتی گلرنگ با هدف تحقیق، توسعه و تولید مواد مؤثره داروئی (API) در سال 1398 تأسیس گردید. در ادامه، کارخانه این شرکت در راستای تولید انواع مواد اولیه داروئی و تأمین نیاز API صنایع داروسازی کشور از طریق دانش فنی بومی شده توسط تیم تحقیقاتی خود، در زمینی به مساحت 9300 متر مربع در شهرک صنعتی اشتهارد در زمستان سال 1396 احداث و در مهر ماه 1398به بهره برداری رسید. بکارگیری طراحی های به روز صنایع داروسازی، تجهیزات پیشرفته و نیروهای متخصص و کارآمد و رعایت اصول عملیات خوب ساخت (GMP) و استانداردهای روز جهانی به عنوان اولویتهای این شرکت از آغاز احداث کارخانه مورد توجه بوده است. این شرکت با اتکا به پتانسیل و توانمندیهای کارکنان خود قادر به ارائه خدمات در زمینه تولید و توسعه کلیه پروسه های سنتزی در مقیاس آزمایشگاهی تا صنعتی می باشد.در حال حاضر، خطوط تولید چند منظوره این شرکت جهت تولید محصولات مختلف API در مقیاس انبوه یا مقیاس محدود با ارزش بالا راه اندازی گردیده است. این شرکت با بیش از 60 نفر نیروی متخصص، در حال حاضر قادر به تولید انواع مواد مؤثره داروئی مطابق با استاندارهای جهانی دارو ) EP,USP,BP ,… ( و تأمین نیاز شرکتهای دارویی برای داروهای ویژه و وارداتی با ظرفیت های مختلف می باشد. در سال را تولید می نماید.

لازم به ذکر است که شرکت هستی آریا شیمی با اتکا به واحد تحقیق و توسعه خود و با بهره گیری از استقرار شرایط شرکت های دانش بنیان با تکیه بر توان علمی و فنی نیروهای متخصص و متعهد خود برای اولین بار در سطح کشور موفق به اخذ پروانه ثبت برخی مواد مؤثره داروئی از سازمان غذا و دارو شده است.

خط مشی:

شرکت داروسازی هستی آریا شیمی به عنوان یکی از شرکت های هلدینگ سرمایه گذاری دارویی گلرنگ با اعتماد به خودباوری، دانش و تلاش نیرو های انسانی متخصص و متعهد و با هدف تأمین نیاز به مواد مؤثره ) اولیه ( در صنایع داروسازی کشور و ارتقاء سلامت جامعه، قدم در راه تولید مواد مؤثره دارویی نهاده است . این شرکت همزمان با طراحی ، اجرا و بهره برداری از خطوط تولید، زیر ساختهای لازم جهت پیاده سازی سیستم مدیریت کیفیت و أخذ گواهی GMP از سازمان غذا و دارو و استقرار سیستم مدیریت یکپارچه IMS را در دستور کار خود قرار داده است و در این راستا ، جهت تحقق اهداف ذیل برنامه ریزی های جامعی به عمل آورده است :

  1. تلاش مداوم و همگانی جهت دستیابی به بهبود مستمر و تعالی در تمامی حوزه ها
  2. رعایت قوانین، مقررات و استاندارد های ملی و بین المللی
  3. شناسایی ریسک های فرآیندی سازمان و مدیریت آن ها
  4. انتقال و استفاده از تکنولوژی های روزآمد تولید مواد مؤثره دارویی
  5. توسعه مشارکت های درون و برون سازمانی به منظور ایجاد ارزش افزوده در زنجیره تأمین و عرضه محصولات و ایجاد هم افزائی با سایر شرکت های هلدینگ سرمایه گذاری دارویی گلرنگ
  6. ارتباط متعهدانه و دائم با مشتریان جهت برآورده کردن نیاز ها و رضایت ایشان
  7. ایجاد فرصت جهت توانمند سازی و ارتقاء بهره وری منابع انسانی و استقبال از تجربیات جدید
  8. توسعه بازار و افزایش فروش محصولات با تولید مقرون به صرفه و با در نظر گرفتن مسئولیت های اجتماعی، محیط زیستی و سرلوحه قرار دادن کیفیت و اصول اخلاقی
  9. رفع نیاز به بازار خارجی جهت تأمین مواد مؤثره دارویی و نیل به خودکفایی با ارائه محصولات قابل رقابت و مشابه یا با کیفیت برتر نسبت به انواع وارداتی

ارز‌ش‌های سازمان

کیفیت : آن چه که عمیقاً باور داریم و برای آن تلاش می کنیم مفهوم کیفیت و جاری سازی آن در تمامی ابعاد سازمان است و سازمان ما دستیابی ، استقرار و حفظ آن مصمم است .

صداقت : انسانیت بر مبنای اصول اخلاقی شکل می گیرد؛ رعایت اصول اخلاقی و سرآمد آن صداقت، مرزی است که برای رسیدن به اهداف سازمان از آن عبور نخواهیم کرد.

خلاقیت و نوآوری : ما معتقدیم وسعت نگاه ما سازنده جهان اطراف ما است و نوآوری را لازمه پیشرفت در راستای تحقق اهداف خود می دانیم .

ماموریت

ارائه بالاترین سطح خدمات با رعایت استاندارد های ملی و بین المللی ، با استقرار کلیه اصول بهداشتی، ایمنی و محیط زیست و تولید محصولاتی مرغوب با بیشترین اثر بخشی درمانی ، مسئولیت اجتماعی و مأموریت اصلی شرکت هستی آریا شیمی است که در قالب دستیابی به اهداف ذیل محقق می شود :
– پیشگامی در تولید مواد مؤثره دارویی
– شناسایی و پرورش استعداد ها و توانمندی ها در نیرو های جوان و با انگیزه
– پاسخگویی به تقاضای مواد مؤثره دارویی در کشور و ورود به بازار رقابت جهانی و صادرات
– ارتقاء تعاملات و تبادل فناوری و انتقال تجربیات با شرکت های مجموعه هلدینگ سرمایه گذاری دارویی گلرنگ

چشم انداز

تبدیل شدن به یک شرکت پیشرو در تولید انواع مواد مؤثره دارویی در عرصه ملی و سپس در عرصه منطقه ای و جهانی از طریق رعایت کیفیت، بهبود مستمر، نوآوری و تعهد به ذی نفعان .

زمینه فعالیت


طراحی و ساخت مواد موثره دارویی.

توسعه دانش فنی مواد موثره داروئی از مقیاس آزمایشگاهی تا مقیاس صنعتی.

تولید داروهای کم حجم با ارزش بالا از خانواده های داروئی مختلف.

طراحی و راه اندازی خطوط تولید . توسعه دانش فنی سازمان.

محصولات:

1 متادون

2 مزالازین

3 فنتانیل

4 لوزارتان

5 اتورواستاتین

6 رزوواستاتین

تلفن:

021888219061

02188219643

02188218167

 

آدرس:

تهران میدان ونک خیابان ملاصدرا خیابان شیرازجنوبی خیابان برزیل غربی پلاک 90

 

ایمیل:

info@hastiaria.com