سنديکای توليدکنندگان مواد دارويی، شيميايی و بسته بندی دارویی
فکس 22781738 تلفن 22547182-22584677(021)

پلاسموژن سلامت

3147-Logo-14130136120

شرکت پلاسموژن سلامت با هدف ارتقاء کیفیت و تنوع در زمینه صنعت بسته بندی كشور در سال 1378 تأسیس گردید. تولیدات این شرکت شامل طیف گسترده ای ازبسته بندی های پلاستیکی ( پلي اتيلن و پلي پروپيلن ) و پت برای شرکت های تولید کننده دارو ، غذا ، نوشیدنی و لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد. اين مجموعه در زمینه تحقیق و توسعه ، تولید و بازاریابی به منظور تأمین نیازهای شرکت هایی که تولیداتشان به بسته بندی نیازمند است ، پیشرو بوده و در نوآوری و ارایه راه کارهای جدید همواره پیشگام بوده است. ما با بهره گیری از پرسنل مجرب ، ماشین آلات تمام اتوماتیک و بروزترین فن آوری ها به بهترین و مؤثرترین شکل به نیازهای مشتریانمان پاسخ می دهیم. ما بیشتر توجه خود را به بازارهای ایران معطوف می کنیم اگرچه می کوشیم هیچ گاه فرصت های منطقه اي را هم از دست ندهیم. هدف ما این است که به مشتریان ،کارکنان و جوامعی که در آن ها به فعالیت مشغول هستیم در دوره های بلند مدت ، عالی ترین منافع اقتصادی را ارایه نماییم. برای مشتریان، ما همانند یک شریک کار می کنیم و می کوشیم تمام خدمات تعهد شده و مورد توافق را به عالی ترین شکل ممکن عرضه نماییم. در خصوص کارکنان ، ما محیط کاری اي خلق كرده ايم که موجب انگیزه آنان شود و شرایطی را بوجود آورده ايم که آن ها بتوانند رشد نمایند و با استفاده از تمام استعداد و توان خود بهترین کارها را و كارها را به بهترين شكل ممكن انجام دهند.

8 (3)
تاریخچه شرکت
شركت پلاسموژن در سال 1378 تاسيس و فعاليت خود را در زمينه توليد ظروف دارويي آغاز نمود و از بدو تاسيس نوآوري و كيفيت را سرلوحه كار خود قرار داد و در سال 1386 با هدف توسعه و گسترش در صنعت بسته بندي دارو اقدام به ساخت فضايي به وسعت 3000 متر مربع در شهرك صنعتي عباس آباد نمود. اين مجموعه مجهز به آزمايشگاه كنترل كيفي و ميكروبي و واحد طراحي و مونتاژ مي باشد. همچنين اين شركت موفق به اخذ پروانه ساخت از وزارت بهداشت و پروانه ايزو 9001 و ايزو 13485 در زمينه مديريت كيفيت محصولات پزشكي گرديده است و نيز در راستاي ارتقاي كيفيت محصولات خود اقدام به خريدماشين آلات تمام اتوماتيك و نيز قالبهاي هاترانر دار نموده است.

4 (3)
واحد مونتاژ
این واحد با بهرگیری از ماشین آلات اتوماتیک که اکثر آنها توسط کادر مهندسی این شرکت طراحی گردیده، توانایی مونتاژ روزانه 300000 قطعه محصول را دارا می باشد.
واحد کنترل کیفی
این واحد مسئولیت کنترل کیفیت و میکروبی محصول از ابتدای تولید تا هنگام مونتاژ و بسته بندی را بعهده دارد. این بخش از آزمایشگاههای مجهز به دستگاه کنترلی بهره مي گیرد.
واحد چاپ
این واحد مجهز به واحد چاپ افست و تامپو جهت ظروف پلاستیک و پت با تیراژ روزانه 150000 عدد می باشد در حال حاضر این واحد در زمینه چاپ تیوپ قرص جوشان، ظرف بتادین و سایر ظروف چاپدار فعالیت دارد.
واحد تحقیق توسعه
کارشناسان و محققین این بخش با توجه به تجارب وامکانات موجود علاوه بر طراحی محصول به ارائه تکنولوژی تولید وخدمات فنی ومهندسی برای محصولات جدید نیز می پردازد. از دیگر فعالیت های حائز اهمیت این واحد عملیات ارزیابی محصول و تست وتحقیقات بازار به صورت مستقل براي هر محصول و براي تک تک مشتریان می باشد.

3 (3)
خط مشی شرکت
ارائه بهترین و موثر ترین راه حل ها و پیشنهاد ها به تک تک مشتریان به منظور انتخاب بهترین گزینه در بسته بندی های مرتبط با محصول مورد نظر و ارائه انواع محصولات باکیفیت برتر و کوتاه ترین زمان توليد در جهت جلب رضایت ايشان؛ درک نیاز مصرف کنندگان اعم از : کیفیت محصول، سلامت بسته بندي در شرايط تميز، توليد و ارسال به موقع محصول، نوآوری و طراحی محصولات جدید با کاربری آسان و دقیق در رعایت دوز دارو جهت مصرف کننده و افزایش راندمان بسته بندی برای شرکت های داروساز؛ طراحی وساخت محصولات متناسب با نیاز بازار و تنوع بخشی محصولات جهت حضور هميشگي و موفق در بازارهای پررقابت داخلی وخارجی

2 (3)

وب سایت:
WWW.PLASMOGEN.ORG