شرکت سیناژن

شرکت تحقیقاتی و تولیدی سیناژن در سال 1373 با هدف تولید محصولات بیوتکنولوژی نوین به دست جمعی از کارشناسان حوزه زیست فناوری به عنوان اولین شرکت خصوصی دانش بنیان در این عرصه تاسیس گردید. حرکتی که از همت و ایده‎ی تعدادی از متخصصین کوشا آغاز شد و به تولد بزرگترین تولید کننده محصولات بیوتکنولوژی پزشکی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا منجر گردید. تمرکز بر تحقیق و توسعه در حوزه بیوتکنولوژی به منظور تامین نیاز بازار منطقه‎ای اولویت اصلی سیناژن است.
Map-01

در سیناژن همواره بر این باور هستیم؛ هر دوز دارویی که تولید می‌کنیم، یک دوز امید است، یک واحد امید که در دستان بیماران طلوع می‌کند.

گزارش سالیانه 1399 سیناژن، به زبان آمار و ارقام میزان امیدی که برای بیماران خاص ایجاد کرده‎ایم را بیان می‎کند.

در سیناژن می‎کوشیم تا با تکیه بر نیروی انسانی جوان و متخصص و به روزترین تکنولوژی، دسترسی افراد جامعه به داروهای باکیفیت را تسهیل کنیم.

 

افتخار ما استفاده از آخرین فناوری‎ها در تولید محصولات بیوتکنولوژیک دنیا و ارزش آفرینی هر چه بیشتر برای مردم کشور عزیزمان می‎باشد.

در سیناژن همواره ماموریت ما تولید‌ ملی و در دسترس قراردادن به‌روز‌ترین داروهای باکیفیت برای بیماران خاص بوده است. CinnaGen Products Logos-01

C:\Users\jamalia\Downloads\DSCF9412.jpg

سیناژن در سال ۱۳۹۹، علاوه بر اینکه مانع از خروج ۷/۱ میلیارد دلار ارز از مرز‌های کشور شد؛ با سهیم بودن در بیش از ۵۰ درصد از سبد صادراتی دارویی کشور، باعث ارزآوری نیز شده است.

C:\Users\jamalia\Downloads\Telegram Desktop\Cinnagen-99-Export-FA.jpg

مفتخریم برای چندمین سال به عنوان صادرکننده نمونه ملی شناخته شده‌ایم. کسب تقدیرنامه‎های متعدد صادرکننده نمونه و برتر کشور از وزارت محترم صنعت، معدن و تجارت نشان‎گر تلاش سیناژن در زمینه بهبود صادرات غیرنفتی است. در زمینه تجارت بین‎الملل کسب مقام در جوایز معتبر نظیر Scrip Awards وGlobal Generics and Biosimilar Awards  گویای جایگاه شرکت سیناژن در میان بهترین شرکت‎های دارویی در حال حاضر دنیاست. C:\Users\jamalia\Downloads\IMG_2280.jpg

در سیناژن باور داریم همان‌طور که ماموریت ما افزایش دسترسی افراد جامعه به خدمات دارویی با کیفیت و نجات جان انسان‌هاست، در برابر محیط ‌زیست و تاثیراتی که بر آن می‌گذاریم نیز مسئولیم.

حفظ استانداردهای زیست‌محیطی و تلاش جهت کاستن مضرات زیست‌محیطی، از جمله موارد مهم اصول توسعه‌پایدار، همواره از ارزش‌های سیناژن بوده است.

تماس با ما:

سایت: www.CinnaGen.com

ایمیل: Info@CinnaGen.com

نشانی دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب، خیابان سیمای ایران، خیابان هفتم، پلاک 1918

تلفن: 42815 021 

فکس: 88561575 021 

نشانی کارخانه: کرج، پل فردیس، جاده ملارد، سه راه انبار نفت، بطرف جاده شهريار، شهرك صنعتي سيمين دشت، بین خیابان 5 و 6، نبش میدان سوم، پلاک ٧٢

تلفن: 02636670334

فکس: 02663370987

کد پستی: 3165933155