امرتات شیمی

مدیر عامل:

م.حمیدرضا مرادی

نوع عضویت :

وابسته

تلفن :

22894201-02

نوع فعالیت :

مواد اولیه دارویی

فکس :

22894303

ایمیل:

ameretatcompany@gmail.com

 شرکت داروئی امرتات شیمی در سال 1388 با هدف تولید مواد شیمیایی با خلوص بالا، حلالهای کروماتوگرافی و محلول کارل فیشر توسط جمعی از متخصصین صنایع شیمیایی-دارویی، تأسیس گردید.

     این شرکت توليد محصولات خود را مطابق با آخرین استانداردهای جهانی به مصرفکنندگان داخلی و خارجی ارائه کرده و سعی در فروش محصولات با قیمت رقابتی نسبت به مشابه خارجی آنها دارد. این شرکت مفتخر است که اولین تولیدکننده محلول تکجزئی کارل فیشر بدون پیریدین با شماره ثبت اختراع 79217 و حلالهای HPLC گرید از جمله متانول، استونیتریل، هگزان، ایزوپروپانول و غیره بوده است.

بخش تحقیق و توسعه این شرکت جهت افزایش کیفیت محصولات تولیدی و افزایش محصولات جدید تلاشی بیوقفه داشته و همزمان با علم و تکنولوژی روز دنیا در حال حرکت ميباشد. همچنین سیاست این دپارتمان تولید برپایه شیمی سبز و سازگاری فرآیندها با محیط زیست است.

     محصولات آینده این شرکت شامل تولید مواد مؤثره دارويي (API)، مواد حدواسط دارویی (Intermediates)، مواد آلی-فلزی، انواع استانداردهای شیمیایی و دارویی، تیترازولها و انواع محلولهای استاندارد خواهد بود.

     کنترل کیفیت محصولات، اساس سیاست این کمپانی بوده و آنالیز محصولات مطابق با آخرین متدهای استاندارد توسط پیشرفتهترین دستگاههای روز دنیا در حال انجام میباشد.

     محصولات کنونی این شرکت شامل: مواد شیمیایی با خلوص بالا، حلالهای کروماتوگرافی، محلول کارل فیشر، مواد شیمیایی فوق خالص، واکنشگرهای آزمایشگاهی، شناساگرهای شیمیایی و مواد شیمیایی گرید دارویی (فارماکوپه) میباشد.

عملکرد شرکت در ساخت مواد خالص و فوق خالص آزمایشگاهی و حلال های آزمایشگاهی تنها نمونه‌ای از موفقیت های پیشین شرکت بوده که مایه افتخار مباهات و غرور همگان است . علی رغم موفقیت های یاد شده مسیر پیش رو مسیری سخت است و حفظ و توسعه این سرمایه کماکان مستلزم تلاش همدلانه و از خودگذشتگی همکاران است. ماموریتی که در پیش روی ما است تعالی هرچه بیشتر شرکت امرتات شیمی و بلند آوازه کردن نام این شرکت در کنار نام بزرگان صنعت دارویی جهان است .

آدرس:

خیابان دکتر علی شریعتی ؛ خیابان محمود گل نبی؛ پلاک 56، ساختمان آریانا، طبقه سوم ، واحد 15.